FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kim są organizatorzy wyjazdu?

Organizatorami i kadrą zarazem, są członkowie Zarządu Samorządu Studentów UAM, UP, UM, PP, UE, WSB oraz Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Universitatis Posnaniensis”

Czy wszyscy studenci mogą jechać na Akademicką Majówkę?

Tak, wszyscy studenci z dowolnej uczelni w Poznaniu mogą jechać na Akademicką Majówkę

Czy jeśli mój chłopak/dziewczyna nie jest studentem czy też może jechać?

Tak, ale pod warunkiem, że osoba, która jest studentem podpisze dodatkowy regulamin, w którym oświadczy, że bierze odpowiedzialność za osobę, która nie jest studentem.

Czy jeśli na Majówkę pojadę z swoją sympatią, czy mamy szanse na pokój dwu osobowy?

Tak, przy kwaterowaniu pary będą miały pierwszeństwo do pokoi dwu osobowych.

Czy jeśli jedziemy całą grupką znajomych, będziemy mieli pokoje obok siebie.

Tak, wystarczy, że razem będziecie podchodzić do rejestracji i kwaterowania, to na pewno dostaniecie pokoje obok siebie. Niestety nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Co będę jadł na miejscu?

Opłata za Majówkę obejmuje pełne wyżywienie w ramach dwóch posiłków dziennie: śniadania i obiadokolacji. Posiłki wydawane będą w stołówce w ośrodku w godzinach podanych przez Organizatora.

Co dokładnie zawiera cena?

Cena zawiera pełne wyżywienie (śniadanie oraz obiadokolację), 3 noclegi, udział we wszystkich integracyjnych imprezach przygotowanych przez Organizatora Majówki, ubezpieczenie NNW, udział we wszystkich szkoleniach, warsztatach, wykładach, pokazach, rzetelną i odpowiedzialną organizację oraz opiekę medyczną.

Co należy ze sobą zabrać?

Osoby zainteresowane udziałem w rozgrywkach sportowych powinny zabrać ze sobą stroje sportowe oraz obuwie. Mile widziane wszelkie przedmioty przewidziane do użytku i rekreacji nad jeziorem, karty do gry, sympatyczne gierki planszowe, latarki przydatne w nocnych wycieczkach po plaży i biegach na orientacje, instrumenty muzyczne według uznania i umiejętności, medykamenty obłaskawiające skutki minionej nocy.


Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu "Universitatis Posnaniensis"

Al. Niepodległości 26, 61-714 Poznań, KRS: 0000270028, REGON: 300483710, NIP: 7781441931